Mercedes A180 W176 2012 elektrik sistemi yandı acil yardım !

Mülkiyet, Menkul, Gayrimenkul, Kat Karşılığı İnşaat, Ayni Hak, Tapu Sicili, Tapu İptali, Tescil, Kadastro, Orman, Zilyetlik, İrtifak, İpotek, Rehin, Muvazaa, Hazine, Ecri Misil, Satış Vaadi...
Cevapla
bhb085
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: 10 Ara 2022 23:46

Mercedes A180 W176 2012 elektrik sistemi yandı acil yardım !

Mesaj gönderen bhb085 »

Merhaba ,Mercedes A 180, 2012 model aracımı 3 ay önce 128.000 km de aldım.Benden önceki sahibi 40.000 km civarında almış yaklaşık 90.000 km kullanmış. Arabam otoparkta park halindeyken ve kontak kapalıyken ön göğüslük sol tarafı komple yandı. Aküde, motor kısmında ve sigorta panelinde hiçbir şey yok.

Aracı alırken ekspertiz yaptırdım ve araçta hiçbir problem çıkmadı. Kazası gözükmedi. Benden önceki sahibinde direksiyon açı sensörü arızası çıkmış ve onarım yapılmış. Bu konu ile ilgisi var mıdır bilemiyorum.. Otoparkta arabam park halindeyken kamera görüntüleri mevcut. Herhangi bir dış müdahale söz konusu değil , ben de kullanırken herhangi bir işlem yaptırmadım. (Kaskom yoktu ne yazık ki)

Şimdi sormak istediğim şu ;

1- Araç otoparkta park halindeyken ve kontak kapalıyken yanma ne şekilde meydana gelir?

2- Daha önce böyle birşey başına gelen ve hasar tespit davası açarak sonuca ulaşmış birileri var mı ?

3-Bilirkişi bu durumun marka kaynaklı mı yoksa benden önceki sahibinin yaptırdığı bir şeyden kaynaklı olduğunu söyleyebilir mi?

Hasar tespit davası açıp , bilirkişi eşliğinde araca ne olduğunu öğrenmeyi düşünüyorum . Marka kaynaklı ise markaya, benden önceki sahibi ile ilgili bir problem ise ‘gizli ayıp’ olarak benden önceki sahibine dava açmayı planlıyorum.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj