Buca Açık Cezaevi Girdi Çıktı 2022

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Welltime
Site Üyesi

Re: Buca Açık Cezaevi Girdi Çıktı 2022

Mesaj gönderen Welltime »

Mehmetgul yazdı: 23 Eyl 2022 15:26
Welltime yazdı: 23 Eyl 2022 14:33 Valla bende girdi çıktı yapacam bana iş yaptırmaya kalkan olursa ben bunu yapmak zorunda değilim der beklerim ha sonra beni fazladan mı bekletir dosya işlemlerini mi yavaşlatır nabıyosa yapsın en fazla 1 değil 3 gün beklerim:)
sen yinede cok şey yapma :) valla @KediHayri daha iyi bilirde disiplin kitlerler ordan kurul muhabbeti filan derken o 3 gün 3 ay olmasında : ))
Olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun😁

Akatsuki
Yeni Üye

Mesaj gönderen Akatsuki »

Welltime yazdı: 23 Eyl 2022 14:33 Valla bende girdi çıktı yapacam bana iş yaptırmaya kalkan olursa ben bunu yapmak zorunda değilim der beklerim ha sonra beni fazladan mı bekletir dosya işlemlerini mi yavaşlatır nabıyosa yapsın en fazla 1 değil 3 gün beklerim:)
Aman ağabey değmez yalnız bizi iş yaptıracaklar diye 17.00 da yolladılar 15.30 gibi gelenler sigarasını için gitti aklınızda olsun. Heryerin prosedürü ayrıdır ama Buca böyle oldu
Ummadık taş baş yarar. ::12
piton
Site Üyesi

Mesaj gönderen piton »

Paylaşımınız için teşekkürler öncelikle. Cam sildirmek dolap taşıtmak ne demek böyle saçmalık mi olur! Lütfen bu durumu şikayet edin cimer'e yazın böyle bir hakları olduğunu düşünmüyorum