幸存下来

İşveren, İşyeri, İşçi, Taşeron, Müteahhit, Kıdem ve İhbar Tazminatı, İş Akdi, Ücret, İşe İade Davaları, Sendikalar, İş Güvenliği Hukuku, Sosyal Sigortalar, Toplu İş Sözleşmeleri...
zamundadan35
Site Üyesi

幸存下来

Mesaj gönderen zamundadan35 »

幸存下来 001

Stt656
Kıdemli *** Üye

Re: Eski hükümlü belgesi hakkında yardım lütfen

Mesaj gönderen Stt656 »

zamundadan35 yazdı: 30 May 2022 13:26 Herkese iyi çalışmalar diliyorum konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ceza evinden denetimli serbestlik kapsamında saliverildim infazı dışarda tamamlıyorum. Şöyle ki memurlar. Nette bir haber okudum ben eski hükümlü belgesi almak istiyorum ve haberde denetimli serbestlik ile salınanlar eski hükümlü sayılır diyor link burada okuyup cevaplar iseniz sevinirim. www.memurlar.net/haber/681699/eski-huku ... ml%3famp=1 ayrıca eski hükümlü belgesi nereden nasıl alınır bunuda öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum.
Eski hükümlü belgesi adliyeden alınıyor diye biliyorum. Adliyeye giderseniz orada yardımcı olurlar
zamundadan35
Site Üyesi

Mesaj gönderen zamundadan35 »

eski hükümlü belgesi nasıl alınır
Stt656
Kıdemli *** Üye

Re: Eski hükümlü belgesi hakkında yardım lütfen

Mesaj gönderen Stt656 »

zamundadan35 yazdı: 30 May 2022 14:19
Stt656 yazdı: 30 May 2022 13:39
zamundadan35 yazdı: 30 May 2022 13:26 Herkese iyi çalışmalar diliyorum konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ceza evinden denetimli serbestlik kapsamında saliverildim infazı dışarda tamamlıyorum. Şöyle ki memurlar. Nette bir haber okudum ben eski hükümlü belgesi almak istiyorum ve haberde denetimli serbestlik ile salınanlar eski hükümlü sayılır diyor link burada okuyup cevaplar iseniz sevinirim. www.memurlar.net/haber/681699/eski-huku ... ml%3famp=1 ayrıca eski hükümlü belgesi nereden nasıl alınır bunuda öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum.
Eski hükümlü belgesi adliyeden alınıyor diye biliyorum. Adliyeye giderseniz orada yardımcı olurlar
Bu yazıda geçen eski hükümlü ibaresi beni kapsıyor mu acaba, ben şuanda denetimli serbestlik kapsamında saliverildim infazı dışarda tamamlıyorum. Denetim bitince mi yoksa şu anda mi eski hükümlü belgesi alabilme hakkım var? Suç normal adlı suç.
Denetimli serbestlik kapsamındayken alabiliyorsunuz. Benim bir arkadaşım denetime bağlandıktan bir kaç gün sonra gidip eski hükümlü belgesi almıştı geçen yıl