Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

SORU VE CEVAPLARLA TÜKETİCİ HUKUKU HAKKINDA BİLGİLER

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Re: SORU VE CEVAPLARLA TÜKETİCİ HUKUKU HAKKINDA BİLGİLER

Mesaj gönderen Güntülü »

Adaletmk yazdı:ARKADASLAR BANKA DOSYA MASRAFİ İCİN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BASVURDUM LEHİME KARAR VERDİ HAKEM HEYETİ BANKA BU KARARA İTİRAZ ETTİ VE DURUSMA MAHKEME GUNU VERİLDİ DURUSMAYA KATİLDİM HAKİM DAVACİNİN YANİ BANKA AVUKATA 15 GUN TEBLİĞ SURESİ İCERİSİNDE DAVA AÇMADIKLARİ DAN DAVA Yİ REDDETTİ SİMDİ BEN BU KARARLA BANKADAN PARAMİ İADE ALABİLİRMİYİM 940 DOSYA MASRAFİ VE 544 EXPERTİZ İÇİN BASVURMUSTUM BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM NASİL YOL İZLEYEBİLİRİM KARARİ EKLİYORUM

Elinizdeki kararla birlikte doğru icra dairesine giderek bankaya icra takibini yapın bu konuda isterseniz bu işlemi birde avukat yardımı ile yaparsanız icra vekalet ücreti de yükletilerek tahsil etmiş olursunuz. Bu işi nasıl gözden kaçırmış banka hayret şanslıymışsınız Herşey lehinize.

www.kararara.com
Kullanıcı avatarı
Adaletmk
Site Üyesi

Mesaj gönderen Adaletmk »

çok sağol acaba bankaya direk kararı versem parayı iade edermi yoksa bir üst mahkeme olan istinat mahkemesine 2 hafta içerisinde itiraz edermi banka icra dairesinde nekadar bir ücret çıkar acaba pes etmedim şuana kadar hakkımı almak istiyorum
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Konunuzla ilgili olarak özel mesajda göndermişsiniz, oradan cevap verdim orayı okuyun.
www.kararara.com