Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...

kararara.com sitesinin performansı ve hızı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok İyi
30
68%
İyi
11
25%
Normal
3
7%
Kötü
0
Oy yok
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 44

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

Mesaj gönderen Admin »

Değerli okurlarımız,

kararara.com sitesinin performansı ve hızıyla ilgili bir anket hazırlamaya karar verdik. Bizi buna iten sebeplerden ilki, siz değerli okurlarımızın sitemizde geçirdiği zamanın boşa harcanmaması gerektiğini düşünmemizdir. Zira sitemizin kuruluş amacı, herkesin aradığı konudaki yargı kararına kolayca ve süratli bir şekilde ulaşmasıdır. Bu amaç doğrultusunda sitemizin performansı ve hızıyla ilgili bir memnuniyetsizlik varsa derhal gerekli teknik altyapının kurulması için bu ankete katılımınız önemlidir.

Teşekkür eder, saygılar sunarız...

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
nabiçakar
Site Üyesi

Re: SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

Mesaj gönderen nabiçakar »

Sitemizin her yönü ile mükemmel olduğunu düşünüyorum.Sürekli izliyorum ve Çok sık yararlanıyorum.Gönderilen mesajlar için teşekkürlerimi ve başarılarınızın devamı için en iyi dileklerimi sunuyorum.
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Sayın Nabi Bey, sitemizle ilgili övgü ve iyi dileklerinizden ötürü teşekkürlerimizi sunar, sizi her zaman aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isterim.

Saygılar...
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
tarık unlu
Site Üyesi

Mesaj gönderen tarık unlu »

gerçekten çok yararlı bir site her türlü soruma yeterli bilgi verildi teoman bey çok tşk ederim
fatihkuscu
Site Üyesi

Mesaj gönderen fatihkuscu »

iyi ve yararlı site fakat avukat rehberi kayıt formu biraz geç inceleniyor galiba.kaç gün oldu kayıt için form doldurdum hala adımı göremiyorum rehberde
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Sayın Fatih Bey öncelikle sitemize olan ilginizden ötürü teşekkürlerimizi sunarız. Avukat Rehberi kaydıyla ilgili talebiniz ivedilikle gerçekleştirilecektir.

Saygılar sunarız...
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

tarık unlu yazdı:gerçekten çok yararlı bir site her türlü soruma yeterli bilgi verildi teoman bey çok tşk ederim
Sizlerle bilgilerimizi paylaşmayı bir borç bilir ve bundan fayda görmenizden dolayıda mutluluk duyarız.
Saygılar.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
Kullanıcı avatarı
M.Ermiş
Site Üyesi

Mesaj gönderen M.Ermiş »

Güzel bir paylaşım sitesi. ve ilgi güzel teşekkürler
beklenti12
Site Üyesi

Mesaj gönderen beklenti12 »

Merehaba.
Sitenizi hem sorulanlara çabuk cevap verilmesi, performansı, hızı ve diğer özellikler itibariyle beyeniyorum. Yeterli buluyorum.
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
muzafferdeligoz
Site Üyesi
Meslek: Danışman
Gazeteci-Yazar
İletişim:

Mesaj gönderen muzafferdeligoz »

Özellikle forumun kurulması çok faydalı oldu.
Hız konusu yeterli sanıyorum.
Tabii bunda kulladığınız bilgisayarın ve internet sağlayıcının hızı önemli bir unsur.
Hız konusunda Fiberoptik kullanan servis sağlayıcıların tercih edilmesi, hızı artırıyor.
Verdiğiniz hizmet için tebriklerimi sunuyorum. Şahsen ben çok faydalanıyorum.

Muzaffer Deligöz

http://www.muzafferdeligoz.com.tr
(Apartman ve Kooperatif konularında 2000 konu)
Adalet, Herkes için gerekli ..