Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İş ve eleman arayanlar

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...
av.alihallac
Site Üyesi

İş ve eleman arayanlar

Mesaj gönderen av.alihallac »

Selamlar.İş ve eleman arayanlarla ilgili bir ana başlık açılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.İş arayan avukat ve büro elemanı veya çalıştırılacak avukat veya diğer eleman arama duyurularını paylaşacağı bir alan olursa,bu konuda önemli bir açığı dolduracağına inanıyorum.İyi çalışmalar.

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Re: İş ve eleman arayanlar

Mesaj gönderen Admin »

av.alihallac yazdı:Selamlar.İş ve eleman arayanlarla ilgili bir ana başlık açılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.İş arayan avukat ve büro elemanı veya çalıştırılacak avukat veya diğer eleman arama duyurularını paylaşacağı bir alan olursa,bu konuda önemli bir açığı dolduracağına inanıyorum.İyi çalışmalar.

Sayın av.alihallac,

Sitemize olan ilginiz ve önerinizden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Belirttiğiniz husus gerçekten önemli ve ele alınması gereken bir konudur. Bu nedenle önerinizi site yönetiminde değerlendireceğiz.

Saygılar...
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: İş ve eleman arayanlar

Mesaj gönderen teoman »

av.alihallac yazdı:Selamlar.İş ve eleman arayanlarla ilgili bir ana başlık açılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.İş arayan avukat ve büro elemanı veya çalıştırılacak avukat veya diğer eleman arama duyurularını paylaşacağı bir alan olursa,bu konuda önemli bir açığı dolduracağına inanıyorum.İyi çalışmalar.

Sayın av.alihallac mesajınız içereğine istinaden yönetimimizce değerlendirilme yapılarak,AVUKAR REHPERİ FORMUNDA Yan başlık olarak AVUKAT,SİTAJER AVUKAT VE KATİP İŞ ARAYAN İLANI Formu oluşturulmuştur.

Saygılar.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM