Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

TAAHHÜDÜ İHLAL HAPİS CEZALARINA KARŞI NE YAPILMASI GEREKTİĞİ

İcra, İlamlı ve İlamsız Takip, Haciz, Mal Beyanı, İhtiyati Haciz, Borca İtiraz, Şikayet, İstihkak ve İstirdat Davaları, Taahhüdü İhlal, Sıra Cetveli, İflas...
cengiz89
Site Üyesi

Re: TAAHHÜDÜ İHLAL HAPİS CEZALARINA KARŞI NE YAPILMASI GEREKTİĞİ

Mesaj gönderen cengiz89 »

10 gunluk teslim olmam persembe gunu carsamba gunu bitiyir. Beni persembe gunu otelden alirlar mi yoksa bir kac gun daha surem olur mu? eger olursa parayi ayarlayqbilecegim. Kacma gibi bir ihtimalim de yok cunku otelde kalacagim sirket ayarladi.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

cengiz89 yazdı:10 gunluk teslim olmam persembe günu carsamba günu bitiyir. Beni persem be gunu otelden alirlar mi yoksa bir kac gun daha surem olur mu? eger olursa parayi ayarlayabilecegim. Kaçma gibi bir ihtimalim de yok cünku otelde kalacagim sirket ayarladi.

Bir kaç gün uzar hemen süre bitince yakalamazlar.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
cengiz89
Site Üyesi

infazin etelenmesi icin infaz savciligina mi gitmem gerekiyor? Canakkale adalet sarayinda bu isimi halledebilir miyim?
tesekkurler ilginiz icin
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

cengiz89 yazdı:infazin etelenmesi icin infaz savciligina mi gitmem gerekiyor? Canakkale adalet sarayinda bu isimi halledebilir miyim?
tesekkurler ilginiz icin

Bulunduğun yer Adliyesindeki infaz savcılığı delaleti ile hallede bilirsin.

WWW.KARARARA.COM
cengiz89
Site Üyesi

savci ek sure vermeyecegini soyledi.Canakkale acik infaz kurumuna basvuru yaptim sure icerisinde benim ikametgahim istanbul oldugu icin almadilar. geri gonderdiler.Ben anlamadim bu isi hakkimda yakalama karari cikarsa burada yatacakmisim. yoksa almiyorlarmis.
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

cengiz89 yazdı:savci ek sure vermeyecegini soyledi.Canakkale acik infaz kurumuna basvuru yaptim sure icerisinde benim ikametgahim istanbul oldugu icin almadilar. geri gonderdiler.Ben anlamadim bu isi hakkimda yakalama karari cikarsa burada yatacakmisim. yoksa almiyorlarmis.

Hakkınızda yakalama kararı çıkması infazı bir haftayı bulur gibi geliyor bu sürede ödeme ile cezayı kaldırırsınız kanaatindeyim., ayrıca savcının red gerekçesini anlayamadım.
www.kararara.com
cengiz89
Site Üyesi

yani benim 10 gunluk surem carsamba aksami doluyot. persembe gunu yakalama karari cikmaz dogru anladim sanirim.Otelde kalacagim bu sure zarfinda.Pazartesi odemeyi yapip kapatacagiz persembe cuma gunu yakalama olmaz o zaman.Savci senin kaldigin yer bello degil ben seni nasil bulacagim dedigi icin red etti. Ilk yakalamam gecen hafta diyarbakir da oldu ben su anda canakkaledeyim. haftaya istanbulda.
cengiz89
Site Üyesi

buradaki infaz buro elemano yakalama butonuna basilnadigi surece sorun yok diyor. Bu butona avukat mi basiyor yoksa devlet mi? avukat dort gozle beni cezaevine gondermeye calisiyor.iki gun yakalama kararim cikip otelden alma ihtimalleri nedir?
Sizi cok ugrastiriyorum ama baska bir yerdrn yardim alamiyorum
Ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman »

cengiz89 yazdı:buradaki infaz buro elemano yakalama butonuna basilnadigi surece sorun yok diyor. Bu butona avukat mi basiyor yoksa devlet mi? avukat dort gozle beni cezaevine gondermeye calisiyor.iki gun yakalama kararim cikip otelden alma ihtimalleri nedir?
Sizi cok ugrastiriyorum ama baska bir yerdrn yardim alamiyorum
Ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim

Size verilen 10 ünlük sürede teslim olmayınca savcılık evrakınızı inceleyip hakkınızda yakalama kararını çıkartıyor ve bu karar kolluk kuvvetlerine gönderiliyor yani bilgi sayar ekranında görülüyor, zaten otelde kaldığınız için her gece bu otelde kalanların listesi anında kolluk kuvvetlerine gönderiliyor. Yani anında yakalanmanız mümkün hale geliyor. Bu işlem uzun sürer mi derseniz belki 3 veya 5 günlük bir sürede ola bilir diye düşünüyorum. bu yakalama işleminin bilgisayara işlenmesi ile ilgili avukatın bir işlem yapması söz konusu değildir.

WWW.KARARARA.COM
cengiz89
Site Üyesi

bugun 10 gunluk surem doluyor. canakkae acik ceza evine gittim. almadilar.Infaz savcisinin onayi gerekiyormus.yarin savci gelecegini soylediler. 10 gunluk surenin gececegini soyledim. onemli degil yakalandiginda acik cezaecine gidersin veya infaz savcisi erteler dedi. Benin anlamadigim diyarbakirdaki savci istedigin yerde yatarsin demesi buradaki de ikametgahin oldugu yerde yatarsin demesi.