Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Denetim yerine izin verilmesi

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Drogas
Site Üyesi

Denetim yerine izin verilmesi

Mesaj gönderen Drogas »

Merhaba arkadaşlar
2 yıl 1 ay için girdi çıktı işlemi yaptım siliviriden.

Bana 59 gün izin belgesi verildi be adresinden ayrılma diye maddeler var. Sormak istediğim denetime tabi tutulmam gerekirken neden böyle bir durum oldu. Yoksa bu süre zarfımda denetime tabii tutulup izin değilde denetime gitmem mi gerekecek?

Sixers
Site Üyesi

Re: Denetim yerine izin verilmesi

Mesaj gönderen Sixers »

Merhaba,
ben de 2 yıl 6 ay ceza almıştım. senin gibi cezaevine gidip işlemleri yaptım. o gün imzalattıkları evraklar arasında denetimli serbestlik evrağı da vardı. muhtemelen sana da imzalatmışlardır. Bunu yaptıktan bir iki hafta sonra falan cezaevinden arayıp, denetimli serbestlik işlemimin onayladığını, cezaevine gelip evrakları almamı istediler. Muhtemelen sana da öyle olacaktır. cezaevini bir arayıp sor. siz beni bu durumda arayacak mısınız diye
Beylerbeyi34
Yeni Üye

Mesaj gönderen Beylerbeyi34 »

Drogas yazdı: 03 Ağu 2021 23:28 Merhaba arkadaşlar
2 yıl 1 ay için girdi çıktı işlemi yaptım siliviriden.

Bana 59 gün izin belgesi verildi be adresinden ayrılma diye maddeler var. Sormak istediğim denetime tabi tutulmam gerekirken neden böyle bir durum oldu. Yoksa bu süre zarfımda denetime tabii tutulup izin değilde denetime gitmem mi gerekecek?
Girdi çıktı işlemini aynı gün mü yaptınız yoksa kaç gün kaldınız cezaevinde açıkta mı kapalıda mı
Mahir798
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mahir798 »

Dun denetimli icin ds mudurlugune gittim islemlerimi yaptilar ekim ayina kadar izinlisin dediler ekim 3 te tekrar gel duruma gore tekrar izin verebiliriz dendi sehir disina cikmamdada herhangi bir sorun olmayacagi soylendi
Drogas
Site Üyesi

Mesaj gönderen Drogas »

Mahir798 yazdı: 04 Ağu 2021 17:06 Dun denetimli icin ds mudurlugune gittim islemlerimi yaptilar ekim ayina kadar izinlisin dediler ekim 3 te tekrar gel duruma gore tekrar izin verebiliriz dendi sehir disina cikmamdada herhangi bir sorun olmayacagi soylendi
Teşekkürler girdi çıktı işleminden kaç gün sonra denetime gittiniz?
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

Drogas yazdı: 04 Ağu 2021 21:27
Mahir798 yazdı: 04 Ağu 2021 17:06 Dun denetimli icin ds mudurlugune gittim islemlerimi yaptilar ekim ayina kadar izinlisin dediler ekim 3 te tekrar gel duruma gore tekrar izin verebiliriz dendi sehir disina cikmamdada herhangi bir sorun olmayacagi soylendi
Teşekkürler girdi çıktı işleminden kaç gün sonra denetime gittiniz?
Hocam sizin kaç gün sürdü denetim onaylanması girdi çıktı yaptıktan sonra