Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İnfaz yanması hk...

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Kilitli
Firat3444
Site Üyesi

İnfaz yanması hk...

Mesaj gönderen Firat3444 »

Ben 2003 yılında gastan ceza evine girdim. 2006 yılında ceza alıp tahliye oldum. 2010 yılında cezamın geriye kalanını tamamlıyıp bi haktan şartlı tahliye oldum. 4 sene ceza yatmış oldum. Suc ve ceza evine giriş tarih 2003 ne kadar olsa da. 2006 tahliye olup yargıtayın onama zamanı yüzünden 2010 da bi haktan şartlı tahliye oldum. Bu yüzden dosyamın tamamen kapanması 2016 sayılıyoo bildigim kadar ile. 2013 de sahte kimlikten ceza davası acıldı hakkımda 2014 de 1 sene 8 ay ceza ve infazım yanması istendi. 2017 yargıtay tarafından onandı. Şimdi bu kadar cıkan yasa da lehime ne var bilmiyorum. Nasıl bi faydası ve ne kadar yatarım. Lütfen bu konu da bilgisi olan beni aydınlatırsa cok minnetar kalırım

Firat3444
Site Üyesi

Re: İnfaz yanması hk...

Mesaj gönderen Firat3444 »

Yokmu kimse ??????
Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Re: İnfaz yanması hk...

Mesaj gönderen Birbilen »

Soruna bu başlıkta yeterince cevap verildi. Aynı konuda tekrar eden mesajlar yazmak forumu kirletmekten ve kalabalıklaştırmaktan başka işe yaramaz.

https://www.kararara.com/forum/viewtopi ... 1&start=40
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
Kilitli