Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İnfaz hukukunun verdiği ceza

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
medine
Yeni Üye

İnfaz hukukunun verdiği ceza

Mesaj gönderen medine »

şimdi ben şartla tahliyeden dışarı çıktım şartla tahliye sürem bitmeden bir suç işledim ve bu suçu işlediğimde alkollüydüm bu suçu 2019 un 12 . ayında işledim ve şartla tahliyemin 2021 yirmi bir de geri alınması üzerin bir kağıt geldi ve ben 2019 da işlediğim suçtan sonra haberim olmamasında dolayı şartla tahliyem devam etti ve ben şartla tahliyem bittikten sonra bir suç daha işledim ve mükerrür oldu şimdi en son işediğim suçla beraber mahkeme cezalarımı ikiye katladı ve bu da 9 yıl filan ediyor birde üstüne şartla tahliyemi de geri aldılar ve ondan da bir 3 yıl filan var şimdi mahkeme sadece şartla tahliyemi yakan cezayı iki katına katlaması gerekmiyormu