Üzerime şirket devrettiler Asliye ceza davası

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Aydn2121
Yeni Üye

Üzerime şirket devrettiler Asliye ceza davası

Mesaj gönderen Aydn2121 »

Merhaba aklımdan çıkmayan ve sürekli kendimi uzdugun pişmanlığım geçmişte yaptığım bı yanlış la ilgili merak ettiğim soru var benim üzerime şirket devrettiler yaklaşık 2 buçuk ay sürdü ve devir yazısı verdiğim kişi benden başkasına devretti dolandırıcının tekiymis ama ben zor durumda olduğum için böyle bi yanlış yaptım bana 1 sene sonra yakalama kararı çıktı savcıya ifade verdim şirket ortaklarından biri olduğumu 2 buçuk ay bende kaldığını ve tüm yetkiyi o şahsa verdiğini söyledim ve iddianame kabul edildi bu zarfta askere gittim 4 5 mahkeme olmuş ve ertelenmiş benimde kimse cagirmadi ben istanbuldayim mahkeme bafrada ben avukat talebinde bulundum ve davayı İstanbul'dan katılacağımi belirttim vergi kaçırma ve sahte fatura kesilmiş 2018 2019 döneminde ben disarlarda kaldığımı ifademde belirttim tüm yetkiyi verdiğimide şuan mahkeme Haziran'a ertelenmiş beni çağırırlar mi bilmiyorum 4 kişi yargilaniyoruz devraldigim ve devrettigim şahıs ve o aradaki şahıs onun avukatları gözüküyor e devlette yani bana ne olur hep dusuncedeyim evlendim kendimi sokakta kurtardım ama korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz ne olur halim ..