Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Basit yargılama usulü süreci

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Mehmetgul
Kıdemli * Üye

Re: Basit yargılama usulü süreci

Mesaj gönderen Mehmetgul »

Geçtiğimiz ay olanı seri muhakemeyi kabul ettin para cezası aldın doğru mudur ?

2019 dediğin 2020 öncesi olan kısaca hagb aldın 2 ay 15 gün o dosya patlıcak mahkemeye cıkıcaksın daha dimi çıkmadın

HassasTerazi
Site Üyesi

Mesaj gönderen HassasTerazi »

Evet 2021 eylül ayında işlediğim suç için seri muhakeme usulü yargılandım. 2 ay hapis para cezasına çevrildi kabul ettim. İlk suçumun cezası henüz yüzüme okunmadı dosya kapalı gözüküyor şu an için.
Mehmetgul
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Mehmetgul »

Dostum senin başına gelebilecek en ağır durum zaten girdi çıktı yapmak :)) şansın varsa hakim o hagb yi bozar ertelemeye çevirir 3 yıl da denetim verir .. bu nedemek 3 yıl içinde birşeye karışırsan erteleme bozulur bu sefer girdi cıktı yaparsın hadi geçmiş olsun kafaya takma
HassasTerazi
Site Üyesi

Mesaj gönderen HassasTerazi »

Öyle mi diyorsunuz :) İlginize çok teşekkür ederim size de geçmiş olsun umarım en kolay şekilde atlatırsınız.