Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Gelen ceza

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Dnz157
Yeni Üye

Gelen ceza

Mesaj gönderen Dnz157 »

Merhaba
2015 yılında yapmış olduğum bir suçtan dolayı yargıtaydan dosyam onandı ve 4 yıl 8 ay cezam geldi 4 ay açık ceza evinde kaldım da sonra denetime çıktım 16 aydır denetimdeym 8 ay kaldı denetimin bitmesine 2014 deki hagb aldığım cezaden dolayı bozuldu ve karar yüzüme okundu 8 ay 3 gün olarak şuanda çağrı kağıdı geldi teslim olmam için suçlar tekerrür değil
Sorum şu denetimde olduğum için gelecek olan ceza geldiğinde kapalıda mı geçiririm tüm cezaları içerde mi geçiririm denetimim yanar mı durumum ne olur yoksa girdi çıktı yapıp denetime devam mı ederim lütfen bilen kişiler yazsın bu durumu yaiayıp nasıl işlemiş durum başına gelen arkadaşlar varsa onlarda msj atabilir yardımlarınıza ihtiyacım var

Dnz157
Yeni Üye

Re: Gelen ceza

Mesaj gönderen Dnz157 »

?
Zapzupzapzup
Yeni Üye

Mesaj gönderen Zapzupzapzup »

Tam emin değilim kardeşim ama bende 5 6 ay yatar sonrada çıkarsın denetimine kaldığın yerden devam edersin.
Dnz157
Yeni Üye

Mesaj gönderen Dnz157 »

Anlamadım neden kalıcam içerde ki
mehmetpower
Site Üyesi

Mesaj gönderen mehmetpower »

Istediğiniz suç katalog suclardan mı yoksa adimi ?
Stt656
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Stt656 »

Denetiminiz yanmayacak çünkü sizin denetimde olduğunuz dosya 2015 yılına ait. Şuan da gelen ceza 2014 yılında ki HAGB 'ye ait. Gelen ceza eski tarihli bir ceza olduğu için denetim sürenizin üzerine ekleyecekler. Girdi çıktı yapacaksınız. Aynı gün gönderirler tahminime göre. Sonucu burada da paylaşırsanız seviniriz. Çok geçmiş olsun
Stt656
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Stt656 »

Sizin denetiminizin bitmesine 8 ay kalmış. 2014'te ki dosyadan da 8 ay 3 gün cezanız var. Bu yüzden 8+4 ay gibi bir süre olacak yani. Toplamda 1 yıl daha denetim göreceksiniz