İlk kez madde yakalattım 1.95 gr

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Ahmettc60
Site Üyesi

İlk kez madde yakalattım 1.95 gr

Mesaj gönderen Ahmettc60 »

Merhabalar 23 Aralık 2020 tarihinde ilk kez uyuşturucu madde yakalattım karakola gidip ifade verdim daha önce icmisligim yok ilk kez tanımadığım birinden aldım ifadem dede belirttim sonra evrak imzalanır serbest bırakıldım olay 1 ay oldu ses yok. Acaba ne zaman tebligat gelir veya nasıl bir ceza ile karşılarım. Daha önceden ceza evine girmisligim var 2.1 ay konut dokulmazligi ile yattım denetimi bitirdim. Bu yakalatmam beni ne gibi bir sıkıntıyla karşılaştırır. Teşekkürler saygılar.

mimoza108
Site Üyesi

Re: İlk kez madde yakalattım 1.95 gr

Mesaj gönderen mimoza108 »

Konut dokunulmazlığı ilk suçunmuydu hagb vermediler mi
Ahmettc60
Site Üyesi

Verdiler lakin denetimi yakıştım 4 ay gibi ceza yattım sonra denetim aldım yasadan yararlandım cezam bitti. Ve bu olayla karşılaştım o suçun cezasını yattım yani
Ahmettc60
Site Üyesi

Evet ilk suçum Du konut dokunulmazlığı hagb içinde 2yil bir ay cezam onaylandı teslim oldum denetimi bitirdim ya o dosya kapandı ve bu madde ile yakalandım sonuç ne olur üstadım
Kullanıcı avatarı
hemserthemfunny
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen hemserthemfunny »

2 yıl 1 ay aldığı için hagb veremezler. denetimli serbestlik yükümlülüklerine tabi tutulacaksınız benim profilime girip farklı konulara attığım mesajları okuyum bilgi sahibi olursunuz bu konu hakkında a dan z ye.
Sokakta iki grup tetiktedir,polisler ve suçlular. Geri kalan herkes ya gezmeye ya da alışverişe gidiyordur.
Ahmettc60
Site Üyesi

Bana kesin tebligat gelir mi hocam kesin olarak denetimli serbestlik mi alırım
Kullanıcı avatarı
hemserthemfunny
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen hemserthemfunny »

kesin denetimli serbestlik tck191 den işlem yapıldıysa. en erken 5 ay içinde kapında.
Sokakta iki grup tetiktedir,polisler ve suçlular. Geri kalan herkes ya gezmeye ya da alışverişe gidiyordur.
Ahmettc60
Site Üyesi

Teşekkür ederim hocam 191. Tutanağı imzalatilip serbest kaldım aksi bir durum başka yok çok şükür aydınlattığıniz için saolun