Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Hatayaptım
Site Üyesi

Re: Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık

Mesaj gönderen Hatayaptım »

Misafir346 yazdı: 14 Oca 2021 04:42 Tüm ifade tutanaklarında, "Sanığa barodan avukat talep edebileceği hatırlatıldı" diye yazıyor. Mantıken evet avukat talep edebilirsin. Yalnız pek ilgilenmedikleri söyleniyor.
Anladım ben en kısa Zamanda bir avukata başvurayım. Umarım dediğiniz gibi hagb alırım, tekrar tekrar cok teşekkür ederim. Bir daha asla böyle bir hataya düşmeyeceğim :(

Kullanıcı avatarı
garip58
Kıdemli ** Üye

Re: Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık

Mesaj gönderen garip58 »

Öncelikle geçmiş olsun sana tavsiyem bir daha asla bu tür hareketlere karışmaman yönünde soruna gelecek olursak olay teşebbüs olarak görülüp öyle karar verilir ise cezandan bir hayli indirim söz konusu olacak herhangi bir zarar meydana gelmese de siz zararı karşılamak istediğinizi söyleyin alacağınız ceza 2 senenin altına düşerse hagb alabilirsiniz.
Hayat, doğru cevapları olmayan bir sınavdır ;)
Hatayaptım
Site Üyesi

Mesaj gönderen Hatayaptım »

Tabiki de asla böyle bir hataya düşmem, tamamen hakimin benim üzerimdeki etkisiyle alakalı sanırım. Teşekkür ederim yardımınız için