Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

2. defa uyuşturucu yakalattım cezaevine girer miyim?

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Kemal959
Kıdemli * Üye

Re: 2. defa uyuşturucu yakalattım cezaevine girer miyim?

Mesaj gönderen Kemal959 »

Güntülü abi :))) Ben satıcının mahkemesine girdim çıktım benimle beraber 3 tane polis de tanık olarak dinlendi.İfademi aldı hakim daha önce aldınmı kaç para verdin gibisinden sorular sordu bende 2 defa aldım dedim doğruları söyledim satıcı suçlamaları kabul etmiyor bizi yakalayan polisleride tanık olarak dinlediler onlarda aynı ifadeyi verdi.Sonra bana çıkabilirsin dedi.Belli zaten hakim itibar etmiyor satıcının söylemlerine.Durum böyle usta:)

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Kemal959 yazdı:Güntülü abi :))) Ben satıcının mahkemesine girdim çıktım benimle beraber 3 tane polis de tanık olarak dinlendi.İfademi aldı hakim daha önce aldın mı kaç para verdin gibisinden sorular sordu bende 2 defa aldım dedim doğruları söyledim satıcı suçlamaları kabul etmiyor bizi yakalayan polisleri de tanık olarak dinlediler onlarda aynı ifadeyi verdi.Sonra bana çıkabilirsin dedi.Belli zaten hakim itibar etmiyor satıcının söylemlerine.Durum böyle usta:)
Güntülü abla diyecektiniz :) Tamam usta ifadeni vermişsin bu mahkemen bitmiş artık bu mahkeme ile işin kalmamış senin. Artık maddeyi alma girişiminde bulunman nasıl değerlendirilecek onu soruşturması ayrı tutulacak.
www.kararara.com
Kemal959
Kıdemli * Üye

Valla çok özür dilerim bilmiyordum abla olduğunuzu :) peki şöyle olur böyle olur biRşey diyemez misiniz son mesajım düşüyorum artık yakanızdan sitenizden de sizden de Allah razı olsun:)
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Kemal959 yazdı:Valla çok özür dilerim bilmiyordum abla olduğunuzu :) peki şöyle olur böyle olur biRşey diyemez misiniz son mesajım düşüyorum artık yakanızdan sitenizden de sizden de Allah razı olsun:)

Şimdi bu maddeyi alırken yakalandığın olaydan tahminim işlemde yapmaya bilirler teşebbüs aşamasında kaldığından dolayı, bir ihtimal işlem yapmış olsalar da yine denetimli serbestlik alırsın ve ilk suçundan denetim devam ediyorsa oradaki cezayı da HAGB ile ertelerler, yalnız ikinci denetim verirlerse bunda çok dikkat edecek harfien uyacaksın eğer ihlal edersen ilk suçun cezası ile ikinci suçun cezası birleşir seni allah tan başka kimse kurtaramaz haberin olsun.
www.kararara.com
Kemal959
Kıdemli * Üye

Ablam teşekkür ederim hayırlı günler
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Rica ederim.
www.kararara.com
cesmeizmirizmir
Site Üyesi

Mesaj gönderen cesmeizmirizmir »

Merhaba ben bir kere denetim almıştım madde bulundurmadan 2015 yılında 2016 da eksiksiz yerine getirdim ve bitti 2018 de yine yakalandım ama bu yakalanalı neredeyse 3 ay olacak daha bir haber çıkmadı ne olacağına dair denetimmi gelecek tekrar bilmiyorum öğrenmek istediğim bu kadar süre geçmesine rağmen neden bir sonuç çıkmadı garip geliyor bana bu kadar uzun sürermi 2015 deki yakalandıktan 1 ay sonra gelmişti başıma ne gelebilir Bilgi rica ediyorum mümkünse başka bir sabıka kaydım Yok bu arada
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

cesmeizmirizmir yazdı:Merhaba ben bir kere denetim almıştım madde bulundurmadan 2015 yılında 2016 da eksiksiz yerine getirdim ve bitti 2018 de yine yakalandım ama bu yakalanalı neredeyse 3 ay olacak daha bir haber çıkmadı ne olacağına dair denetimmi gelecek tekrar bilmiyorum öğrenmek istediğim bu kadar süre geçmesine rağmen neden bir sonuç çıkmadı garip geliyor bana bu kadar uzun sürermi 2015 deki yakalandıktan 1 ay sonra gelmişti başıma ne gelebilir Bilgi rica ediyorum mümkünse başka bir sabıka kaydım Yok bu arada

İş yoğunluğu nedeni ile hemen sonuç ortaya çıkmaz biraz beklemeniz gerekir, ilk suçun erteli süresi içerisinde zannedersem 2. suçu işlediniz 2. suçtan denetim verilir ilk suçun cezası da HAGB kararı ile ertelenir 2. denetiminize çok dikkat edin derim sakın denetimi ihmal etmeyiniz.
www.kararara.com
cesmeizmirizmir
Site Üyesi

Mesaj gönderen cesmeizmirizmir »

Çok teşekkürle hızlı cevabınız için iyi günler dilerim
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Rica ederim.
www.kararara.com