Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Kaçak sigara yakalattım uzman erbaşlığa engel mi?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Yunuso7
Site Üyesi

Kaçak sigara yakalattım uzman erbaşlığa engel mi?

Mesaj gönderen Yunuso7 »

Şimdi ben 80 karton sigara yakalattim. Mahkeme günü geldi.2yil 6ay hapis cezasi ve bir miktar para cezası.temyize gönderdim dosyayı.
Asıl sorum bu uzman erbaslik sınavlarına girecem herhangi bir sıkıntı olur mu istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç diyor
Net bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Kaçak sigara yakalattım uzman erbaşlığa engel mi?

Mesaj gönderen teoman »

Yunuso7 yazdı:Şimdi ben 80 karton sigara yakalattim. Mahkeme günü geldi.2yil 6ay hapis cezasi ve bir miktar para cezası.temyize gönderdim dosyayı.
Asıl sorum bu uzman erbaslik sınavlarına girecem herhangi bir sıkıntı olur mu istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç diyor
Net bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Bu konu uzman erbaşlık başvurunu ve girişini engeller mi.? İdarenin taktir hakkını da göz önüne alacak olursak engelleye bilir diye düşünüyorum. Yinede hakkınızda verilen kararın temyiz aşamasında bozula bileceğini de düşünüyorum.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
Yunuso7
Site Üyesi

Mesaj gönderen Yunuso7 »

Teşekkür ederim Teoman bey ama bana kesin cevap lazım
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

Yunuso7 yazdı:Teşekkür ederim Teoman bey ama bana kesin cevap lazım

Kesin cevap idareninde taktir hakkını göz önünde tutarsak engel teşkil ede bilir diye düşünüyorum.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM