Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Avukat disiplin cezası hakkında bilgi isteği

Hukuk Mahkemeleri Yargılama Usulü, Duruşma, İspat ve Deliller, İhtiyati Tedbir, Delil Tespiti, Gider Avansı, Yargılama Giderleri, Adli Yardım, Vekalet Ücreti, Temyiz, İstinaf, Tahkim, Avukat Hakları, Avukat Disiplin İşlemleri, Barolar...
ozgur er
Yeni Üye

Avukat disiplin cezası hakkında bilgi isteği

Mesaj gönderen ozgur er »

sehir disinda ki bir dava icin calistigim sirket tarafindan bu davaya kendisini atadigini soyleyen bir kisi benimle kontak kurup bana acilan kamu davasini ustelenebilecegini dava ucretini sirketin karsilayacagini bana bildirdi ve benden vekalet istemistir.
durusmanin oldugu gun bu kisiden karar hakkinda bilgi almak istedigimde kisi telefon aramasina cevap vermedi ve gonderdigim mesajlari okumasina ragmen cevap ta vermemistir.
bende bunun uzerine uyaptan yaptigim arastirma sonucunda bu kisi ayni davada baska bir kisinin vekili olarak gozuktmesine ragmen ama benim vekilim olarak gozukmedigini yani beni savunmadigimi ogrendim.
benim icin onemli olan bu davada benden vekalet istemesine ragmen avukatlik gorevini yapmayan bu kisinin bu tutumu hakkinda nasl bir yol izlemeleyim ?
bilgi verirseniz cok sevinirim .
( bu kisi ile yaptigim yazismalar bulunmaktadir )

Kullanıcı avatarı
IŞIKDEMİR
Editör
Meslek: İcra ve İflas Hukuku

Re: Avukat disiplin cezası hakkında bilgi isteği

Mesaj gönderen IŞIKDEMİR »

Vekaletname verdiniz mi?
Resim