İş yerinde darp • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku İş yerinde darp

İş yerinde darp

İşveren, İşyeri, İşçi, Taşeron, Müteahhit, Kıdem ve İhbar Tazminatı, İş Akdi, Ücret, İşe İade Davaları, Sendikalar, İş Güvenliği Hukuku, Sosyal Sigortalar, Toplu İş Sözleşmeleri...

Mesaj 05 Ara 2017 01:16
Yunus03 Site Üyesi

Kolay gelsin iş yerinde vardiya amiri tarafından darp edildim ve burnumda 2 tane kirik oluştu hastaneden darp raporu aldım ancak vardiya amiri halen iş yerin ve patronlar onu tutuyor ben aynı iş yerine gitmeye korkar hale geldim 4 senelik hakkım var çıkış da vermiyorlar nasıl haklarım var tazminatlı nasıl çıkabilirim ve başka nasıl haklarım var şimdiden tskler

Mesaj 05 Ara 2017 09:58
teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Yunus03 yazdı:
Kolay gelsin iş yerinde vardiya amiri tarafından darp edildim ve burnumda 2 tane kirik oluştu hastaneden darp raporu aldım ancak vardiya amiri halen iş yerin ve patronlar onu tutuyor ben aynı iş yerine gitmeye korkar hale geldim 4 senelik hakkım var çıkış da vermiyorlar nasıl haklarım var tazminatlı nasıl çıkabilirim ve başka nasıl haklarım var şimdiden tskler

Bu konuda öncelikle bir hukuki yardım almanı öneririm, ya bir avukat kendine tayin edeceksin veya durumun el vermiyor ise adliyede adli yardım bürosu var oradan ücretsiz bir avukat tayin talebinde bulunman senin için çok iyi olacak ve hatalı işlem yapmaman daha çok mağduriyet yaşamaman açısından iyi olacaktır buradan alacağın bilgiler kifayetsiz olup seni mağduriyetinden kurtarmayacaktır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku