Ektopik böbrek subaylık sınavından elenme • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İdare ve Vergi Hukuku Ektopik böbrek subaylık sınavından elenme

Ektopik böbrek subaylık sınavından elenme

İdare, Devlet Memurluğu, Disiplin Suç ve Cezaları, Yolluk, Özlük Hakları, Atama, Tayin, İptal ve Tam Yargı Davaları, İdarenin Sorumluluğu, Kamu Maliyesi ve Vergiler...

emrahh75 Site Üyesi

iyi gunler subaylık sınavlarını kazandım ve saglık raporu almak ıcın gonderıldıgım hastanede ektopık bobrek oldugumu ogrendım sag bobregım olması gereken yerın asagısında hastane subay olur kararı verdı ama yonetmelıkde konjenıtal hastalıklar elenme sebebı benım gıbı ektopık bobrekden pomem den elenen varmıs bılıyorum benıde subaylıkdan egıtımdıydeyken elenırsem mahkemeyle gerı donme sansım nedır ve ektopık bobrek rahatsızlıgından gecen emsaller var mı

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

emrahh75 yazdı:
iyi gunler subaylık sınavlarını kazandım ve saglık raporu almak ıcın gonderıldıgım hastanede ektopık bobrek oldugumu ogrendım sag bobregım olması gereken yerın asagısında hastane subay olur kararı verdı ama yonetmelıkde konjenıtal hastalıklar elenme sebebı benım gıbı ektopık bobrekden pomem den elenen varmıs bılıyorum benıde subaylıkdan egıtımdıydeyken elenırsem mahkemeyle gerı donme sansım nedır ve ektopık bobrek rahatsızlıgından gecen emsaller var mı

Ektopik böbrek nedeniyle TSK'dan elenme ile ilgili bir yargı kararına henüz rastlamamakla birlikte, konuyu takip ederek ulaştığımız bir karar olduğunda bu başlığa ekleyeceğiz. Elinde bu hususta karar bulunan üyelerimiz varsa onlardan da eklemelerini rica ediyoruz.

Saygılarımızla...

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön İdare ve Vergi Hukuku