Denetim süresinde madde kullandığım iddiası • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetim süresinde madde kullandığım iddiası

Denetim süresinde madde kullandığım iddiası

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

kandamlasi Site Üyesi

Devam eden bir denetimli serbestlik surecim vardi askerden once olan bir olaydi askere gittigim icin durduldu ve askerden geldikten sonra tekrar basladim ve bitmesine yaklasik 2 ay kala gecenlerde parkta oturrken polis memurlari sikayet uzerine geliyor ve ustumuzu ve cevreyi ariyorlar üstümüzde bir şey bulamiyorlar cevrede buluyorlar ve karakola getirip kan idrar tuy ornekleri vs aliyorlar sonra 1 gün nezarhanetde kalip savciligin karsina cıkıyoruz 2 kisi ve savci ifademizi alip serbest birakiyor sizce durum ne olur ? VE beni 2 .kez cagiridnda seni bir daha herhangi bir dosyadan suctan gormeyim diyip itiraz ediyor gozunun yaşina bakmam gibisinden sizce mahmeke kagidi gelirmi yurt disina gidicem evlenicem yurt disi yasagi vs koyurlar benim icin cok sıkıntı olur GORUSLERİNİZ NEDİR YAZARMİSİNİZ LÜTFEN

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

kandamlasi yazdı:
Devam eden bir denetimli serbestlik surecim vardi askerden once olan bir olaydi askere gittigim icin durduldu ve askerden geldikten sonra tekrar basladim ve bitmesine yaklasik 2 ay kala gecenlerde parkta oturrken polis memurlari sikayet uzerine geliyor ve ustumuzu ve cevreyi ariyorlar üstümüzde bir şey bulamiyorlar cevrede buluyorlar ve karakola getirip kan idrar tuy ornekleri vs aliyorlar sonra 1 gün nezarhanetde kalip savciligin karsina cıkıyoruz 2 kisi ve savci ifademizi alip serbest birakiyor sizce durum ne olur ? VE beni 2 .kez çağırdığında seni bir daha herhangi bir dosyadan suçtan görmeyim diyip itiraz ediyor gozunun yaşina bakmam gibisinden sizce mahmeke kagidi gelirmi yurt disina gidicem evlenicem yurt disi yasagi vs koyarlarmı benim icin çok sıkıntı olur GORUSLERİNİZ NEDİR YAZARMİSİNİZ LÜTFEN

ne ifade verdiniz, aldırılan raporda ne çıkıyor.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

kandamlasi Site Üyesi

ifademi şoyle verdim olay günü konser oldugu icin 18:15 gibi evden ciktim ve arabaya bindim 18:30 gece arabadan inip konser alanina gittim ve oo sira yolda yürürken 2-3 kere gordugum kisiye selam verdim oda konsere gidicegini ve yigenlerini bekledigini soyledi bende konsere gidicegimi soyluyerek birlikte gitme karari aldim ve oo sira ayakkabim baciklarini baglarken yanımda bulundugum kisinin polis memurun geldigini soyledi ve sikayet var diyerek üstümüzü aradilar ve hic bir şey bulamadilar oo sira polis memuru yanımdaki kisinin attigini gormus ama ben ayakkabimi bagladigim icin bir şey gormedim .. ve ustume atilan bu sucu kabul etmiyorum kücük bir yerde oturuyoz bizden onde orda oturan 2- 3 kisi vardi gibisinden ifade verdim Savci ilk ifademizi sonra ikimizde ciktik BENİ SONRA TEKRAR CAGİRDİ İDRARİNDA CIKTI DEDİ BEN KULLANMADİGİMİ SOYLEDİM 3 KERE AYNİ ŞEYİ SOYLEDİ BANA KIMDEN ALİYORSUN GİBİSİNDEN BENDE KIMSEDEN BİR ŞEY ALMADİM OLAY GÜNÜ DAHA 1 DK BİLE OLMAMİSTİ GORUSELİ HEM DENETİMLİ SERBESTLİGİM VAR GİBİSİNDEN İFADE VERDİM SONUC NE OLUR SİZCE SAVCİ SONUNDA BANA SENİ HİC BİR DOSYADAN VS GORMEYİM AKLİMA İSMİNİ KAZİDİGİM GİBİSİNDEN BİR DAHA GELİRSEN TUTAKLARİM SENİ GİBİSİNDNE KELİME KULLANDİ SONUC NE OLUR CİKABİLİRSİN DEDİ

kandamlasi Site Üyesi

Yardim lüften ?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

kandamlasi yazdı:
ifademi şoyle verdim olay günü konser oldugu icin 18:15 gibi evden ciktim ve arabaya bindim 18:30 gece arabadan inip konser alanina gittim ve oo sira yolda yürürken 2-3 kere gordugum kisiye selam verdim oda konsere gidicegini ve yigenlerini bekledigini soyledi bende konsere gidicegimi soyluyerek birlikte gitme karari aldim ve oo sira ayakkabim baciklarini baglarken yanımda bulundugum kisinin polis memurun geldigini soyledi ve sikayet var diyerek üstümüzü aradilar ve hic bir şey bulamadilar oo sira polis memuru yanımdaki kisinin attigini gormus ama ben ayakkabimi bagladigim icin bir şey gormedim .. ve ustume atilan bu sucu kabul etmiyorum kücük bir yerde oturuyoz bizden onde orda oturan 2- 3 kisi vardi gibisinden ifade verdim Savci ilk ifademizi sonra ikimizde ciktik BENİ SONRA TEKRAR CAGİRDİ İDRARİNDA CIKTI DEDİ BEN KULLANMADİGİMİ SOYLEDİM 3 KERE AYNİ ŞEYİ SOYLEDİ BANA KIMDEN ALİYORSUN GİBİSİNDEN BENDE KIMSEDEN BİR ŞEY ALMADİM OLAY GÜNÜ DAHA 1 DK BİLE OLMAMİSTİ GORUSELİ HEM DENETİMLİ SERBESTLİGİM VAR GİBİSİNDEN İFADE VERDİM SONUC NE OLUR SİZCE SAVCİ SONUNDA BANA SENİ HİC BİR DOSYADAN VS GORMEYİM AKLİMA İSMİNİ KAZİDİGİM GİBİSİNDEN BİR DAHA GELİRSEN TUTAKLARİM SENİ GİBİSİNDNE KELİME KULLANDİ SONUC NE OLUR CİKABİLİRSİN DEDİ

C.savcısının söylemini dikkate almanı öneririm. Bu olayda madde kullanmamış isen tahlilde madde bulunması mümkün değildir, tabi-ki tedavi amaçlı ilaç kullanman durumunda tahlilde bu ortaya çıkmakta ve yanıltıcı bir durum zuhur etmektedir.
siz madde kullanmadığınız dan eminseniz burada çekinecek bir durum yoktur, vermiş olduğunuz ifadeler doğrultusunda devam ediniz, bir başkasına ait olan maddeden sorumlu tutulmanız mümkün olmayacaktır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku