Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor

Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

mehmetkazan Kıdemli (**) Üye

pizadan zehirlendim geçiçek düşüncesiyle hastaneye gitmeyip 4 gün sonra savcılığa suç duyurusunda bulundum hastane şişli etfalde acil servise 5 gün sonra 3 değişik günde gittim şunu merak diyorum şişli etfalde adli tıp yokmuş dediler acaba ben adli tıp merkezinden mi direk gidip zehirlendiğimle ilgili rapor çıkartmalı mıydım ? yani etfale hiç gitmeden saygılar

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

mehmetkazan yazdı:
pizadan zehirlendim geçiçek düşüncesiyle hastaneye gitmeyip 4 gün sonra savcılığa suç duyurusunda bulundum hastane şişli etfalde acil servise 5 gün sonra 3 değişik günde gittim şunu merak diyorum şişli etfalde adli tıp yokmuş dediler acaba ben adli tıp merkezinden mi direk gidip zehirlendiğimle ilgili rapor çıkartmalı mıydım ? yani etfale hiç gitmeden saygılar

Savcılık tüm tedavi evraklarınızla birlikte dosyayı adli tıp kurumuna zaten gönderecektir. Yine de siz savcılığa başvurarak adli tıp kurumuna sevk edilmek isteyebilirsiniz.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

tsekkür derim bununla ilgili dava açılma süresi ne kadar ? hangi mahkemede açılıyor saygılarımla

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

mehmetkazan yazdı:
tsekkür derim bununla ilgili dava açılma süresi ne kadar ? hangi mahkemede açılıyor saygılarımla

Rica ederim,
Bu tür soruşturmalarda adliyenin iş durumu da dikkate alınarak ortalama 1-6 ay içinde davalar açılmaktadır. Ancak adli tıp kurumunun rapor düzenleme süresinin uzunluğu dava açılma süresini etkileyebilir.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

takipsizlik verildi ben resmen zehirlendim ailem şahit gıda zehirlenmesi hemde ünlü pizza şirketi acil servisteki giriş çıkışlarım ilaç bilgilerin tanı bulgu var bunlarıe ekleyicem itirazımda kanıt var yazdım birde zehirlenme olayına haksız yere takipsizlik çıkartan yemek şirketi anayasa mahkemesinede şikayet edicem ::10

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku