Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Rica ederiz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

megolaa Site Üyesi

merhaba..

bende malesef 1gr uyusturucu ile yakalandım ve ds kararı verildi. benim sormak istediğim beni dün hastaneye idrar tahlili vermem için sevk ettiler pazartesi gidip vereceğim..
kafama takılan burada herkes demişki 1-2 kere pis çıkarsa bir şey olmaz falan ama bana ds müdürlüğündeki eleman idrar tahlilin pis çıkarsa dosyan kapatılır dedi direk ve ben 1 hafta öönce kullanmıştım. kişiden kişiye fark eden birşey mi bu ben anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.. adaletin herkese aynı olması gerekmez mi?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

megolaa yazdı:
merhaba..

bende malesef 1gr uyusturucu ile yakalandım ve ds kararı verildi. benim sormak istediğim beni dün hastaneye idrar tahlili vermem için sevk ettiler pazartesi gidip vereceğim..
kafama takılan burada herkes demişki 1-2 kere pis çıkarsa bir şey olmaz falan ama bana ds müdürlüğündeki eleman idrar tahlilin pis çıkarsa dosyan kapatılır dedi direk ve ben 1 hafta öönce kullanmıştım. kişiden kişiye fark eden birşey mi bu ben anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.. adaletin herkese aynı olması gerekmez mi?

Tedavi süreniz boyunca belli aralıklarla 3 defa örnek verirsiniz. Önemli olan ikinci örneğin ve tedavi sürenizin sonunda verdiğiniz örneğin temiz çıkmasıdır.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

megolaa Site Üyesi

ilk tahlil pis çıkarsa direk dosyam kapatılmaz süreç devam eder yani öylemi? kusura bakmayın ilk defa başıma böyle bir şey geliyor neyin nasıl olduğunu hiç bilmiyorum korkudan geceleri uyuyamıyorum ben daha önce karakola girmemiş biriyim hapis falan intihar sebebi olur benim için. cevapladığınız için teşekkür ederim.

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

megolaa yazdı:
ilk tahlil pis çıkarsa direk dosyam kapatılmaz süreç devam eder yani öylemi? kusura bakmayın ilk defa başıma böyle bir şey geliyor neyin nasıl olduğunu hiç bilmiyorum korkudan geceleri uyuyamıyorum ben daha önce karakola girmemiş biriyim hapis falan intihar sebebi olur benim için. cevapladığınız için teşekkür ederim.

İlk tahlil sonucunun olumsuz olmasının denetim dosyanızı kapatmayacağı kanaatindeyim.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku