Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

HAGB kararında imza falan koşul yok sadece 5 yıl içersinde kasıtlı bir suç işlememeniz gerekiyor, ertelemede de aynı durum söz konusudur.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Yıldırım27 Site Üyesi

Hocam öncelikle böyle bi sayfa adi altinda bu kadar insana yardim ettiginiz icin Allah sizden razi olsun. Ben 11.04.2017 de birlik icinde esrar maddesi yakalattim icerde icmedigimi beyan ettim hic savci ve ya mahkeme karsisina cikmadim 06.07.2017 bassavci 5 yil kamu davaso acilmasini ertelemis 1 yil debetimli serbestlik ve tedavi tedbiri vermis bu karar 10.08.2017 de benim elime ulasti. Hocam öncelikle tam olarak ne olucak askerligimin bitmesine 20 gun kaldi ben bu durumu evin duymasini istemiyorum benim icin cok sknti olur bunun icin ne yapmam gerek isim geregi ayin bazi gunleri koyde calisiyorum bana ne yapicaklar memleketim gaziantep benim bise yapmama gerek var mi yoksa artik isimgaziantep denetim burosuylami coktandir icmiyorum imza ne kadar surede plur seminer ne surede olur tedavi ne sekildeolurr lutfen yardim edin hersey icun simdiden cok tesekkur ederim Allah sizden razi olsun sizin gibi insanlari basimizdan eksik etmesin saygilarimla.

Dreamss93 Site Üyesi

Sayın admin arkadaşımla 2.kez uyuşturucu maddeden yakalandık 2 3 ay oldu arkadaşımı savcı ifadeye çagırmış yakında benide çagırırlar. Savcı ifadeye cagırdıgına göre mahkeme olmucakmı sadece ifademizi alıp karar mı vericek yoksa mahkeme olucak mı şimdi bizi nasıl bi sürec bekliyor ?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Dreamss93 yazdı:
Sayın admin arkadaşımla 2.kez uyuşturucu maddeden yakalandık 2 3 ay oldu arkadaşımı savcı ifadeye çagırmış yakında benide çagırırlar. Savcı ifadeye cagırdıgına göre mahkeme olmucakmı sadece ifademizi alıp karar mı vericek yoksa mahkeme olucak mı şimdi bizi nasıl bi sürec bekliyor ?

İkinci kez yakalandığınız için takipsizlik ya da kamu davasının açılmasının ertelenmesi kararı verilmeyecektir. Hakkınızda iddianame düzenlenerek Asliye Ceza Mahkemesinde kamu davası açılacaktır.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Srgnckrn Site Üyesi

Denetim yükümlülüğüne uymadığım için Hakkı'mda kamu davası açılacak sicilim temiz fakat bu açılan davada tekrar denetmli serbestlik alırsam adli sicilim bozulur mu

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku