Denetim süresinde madde kullandığım iddiası • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetim süresinde madde kullandığım iddiası

Denetim süresinde madde kullandığım iddiası

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

kandamlasi Site Üyesi

peki sizce ne olur mahkemeye cikarmiyim veya devam eden denetimli serbestligim yanarmi? sonuc ne olur yurt disina gidicem diger denetim bitmesine 2 ayim var ondan sıkıntı cıkarmi ceza vs alirmiyim sizce yazarmisiniz lütfen

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Anlattıklarınıza göre savcılıkça hakkınızda ceza davası açılması kuvvetle muhtemeldir. Sabıka kaydınız olup olmadığına göre verilen karar farklılık gösterecektir.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

kandamlasi Site Üyesi

kusura bakmayin aklima geldikce yaziyorum peki siz toplu sekilde cvp verriseniz sevinirim peki efendım savci ikinci kez odasina cagirdiginda beni cikarken seni bir daha her hangi bir dosyadan vs gormeyim diyip itiraz etmesi neyi gosteriyor ?gozunun yaşina bakmak gibisinden demesi ne anlama gelir hani seni bu seferlik affetim demeyemi geliyodur sizce ?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

kandamlasi yazdı:
kusura bakmayin aklima geldikce yaziyorum peki siz toplu sekilde cvp verriseniz sevinirim peki efendım savci ikinci kez odasina cagirdiginda beni cikarken seni bir daha her hangi bir dosyadan vs gormeyim diyip itiraz etmesi neyi gosteriyor ?gozunun yaşina bakmak gibisinden demesi ne anlama gelir hani seni bu seferlik affetim demeyemi geliyodur sizce ?

Savcı beyin bunu neden söylediğine gelince kesin net bir cevap vermem mümkün değil, kanaatimce savcı bey bu seferlik seni bu olaydan ayrı tuta bilir hakkında dava açmaya da bilirim, ama bir daha karşıma her hangi bir suçtan dikilir sen gerisini sen düşün demekte istemiş ola bilir. Bende bu şekil anlıyorum ve savcı beyin tavsiyesini de dinlemen de fayda görüyorum.

Savcı bey senin denetimini düz gün yerine getirdiğini ve düzeleceğini düşünerek senin bu illetten kurtulmanı isteyerek bu şekil bir yolla ikaz etmiş ola bilir. Yinede yukarıdaki mesajımda da belirtiğim gibi alınan raporunu bilmiyoruz tabi ki, rapor sakatsa dava aça bilir, raporun temiz ise bu seferlik senin düzelmen düşüncesi ile hakkında dava açmaya bilir

Denetimin bitince yurt dışına çıka bilirsin. Savcı hakkında dava açarsa eyer tabi ki denetimin yana bilir ve ceza verilir bu ceza verilmesi durumunda ceza evinde yatar mısın sorusuna gelince mahkemenin vereceği karara bakmak gerekecektir. Siz yinede kötüye yormadan denetimini düzgün bir şekilde bitirmeye gayret edersen bu senin lehine olur.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

kandamlasi Site Üyesi

peki teoman bey cikan sonuclari nerden ogrenebilirim savcilik kalemini arasam sonuclari soylermi veya beklememmi lazim ?

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku