Adli sicil kaydı • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Adli sicil kaydı

Adli sicil kaydı

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

Mesaj 12 Ağu 2017 15:46
zordurumda Site Üyesi

sene 2014 de bi halt işleyip arkadaş maduru olarak uyusturucu madde esrar yakalattım 7 gram fazlada değil sürekli il değitirdigim için verilen denetimli serbestliği bitiremedim tabi yaş ilerleyince kafa yapısı oturuyor artık düzenli bi hayat secmeye karar verdim kendıme güzelde bir iş buldum bir yurdun köklü bir yurt müdür yardımcılıgını yapıyorum fakat dün ehliyet cıkarmaya gıttım ehlıyet alamadım 191/1 den param yandı sildirmem gerektigini söyledıler ayrıca işim geregi evraklarımı milli eğitime gönderdik reddedildim beni ki hayatımda 2-3 sefer esrar ictim hayata kazandırmaya calıscaklarına nereye gitsem kapı dısarı oluyorum ben ne yapmısım suan anlıyorum pişmanım fakat ne yapacagımı bilmiyorum lütfen bilen birileri varsa bana yardımcı olsun işimi kaybetmek istemiyorum ehliyetımı almak istiyorum

Mesaj 12 Ağu 2017 20:19
teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

zordurumda yazdı:
sene 2014 de bi halt işleyip arkadaş maduru olarak uyusturucu madde esrar yakalattım 7 gram fazlada değil sürekli il değitirdigim için verilen denetimli serbestliği bitiremedim tabi yaş ilerleyince kafa yapısı oturuyor artık düzenli bi hayat secmeye karar verdim kendıme güzelde bir iş buldum bir yurdun köklü bir yurt müdür yardımcılıgını yapıyorum fakat dün ehliyet cıkarmaya gıttım ehlıyet alamadım 191/1 den param yandı sildirmem gerektigini söyledıler ayrıca işim geregi evraklarımı milli eğitime gönderdik reddedildim beni ki hayatımda 2-3 sefer esrar ictim hayata kazandırmaya calıscaklarına nereye gitsem kapı dısarı oluyorum ben ne yapmısım suan anlıyorum pişmanım fakat ne yapacagımı bilmiyorum lütfen bilen birileri varsa bana yardımcı olsun işimi kaybetmek istemiyorum ehliyetımı almak istiyorum

Bu konunun tam içeriğine vakıf olmadan bir bilgi vermemiz afaki olacaktır, bir hukuki yardım alarak bu konu üzerine gidilmesi faydalı olacaktır sanırım.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Mesaj 12 Ağu 2017 23:11
zordurumda Site Üyesi

sa

Eklentiler
20841400_1828208943875267_40117725_o.jpg
dosyaları nasıl gönderebılırım
20841400_1828208943875267_40117725_o.jpg (155.83 KiB) 496 kere görüntülendi

Mesaj 14 Ağu 2017 00:12
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Gerekçeli kararın tamamını eklenti olarak ekleyebilirseniz daha net cevaplar alırsınız.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku