Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor

Zehirlenme ile ilgili şikayet sonrası rapor

Suç ve Cezalar, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Tutuklama, Arama, Elkoyma, Denetimli Serbestlik, Ceza Muhakemesi, İnfaz, Tekerrür, İçtima, Koşullu Salıverilme, Sabıka Kaydı...

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

mehmetkazan yazdı:
takipsizlik verildi ben resmen zehirlendim ailem şahit gıda zehirlenmesi hemde ünlü pizza şirketi acil servisteki giriş çıkışlarım ilaç bilgilerin tanı bulgu var bunlarıe ekleyicem itirazımda kanıt var yazdım birde zehirlenme olayına haksız yere takipsizlik çıkartan yemek şirketi anayasa mahkemesinede şikayet edicem ::10

Verilen takipsizlik kararına itiraz ede bilirsiniz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

mehmetkazan Kıdemli (*) Üye

teşekkür derim umarım itiraz geç kalmamışımdır bu durumda geç kaldıysam bu tür tazminat davalarının idare mahkemesinde açıldını duydum hastane kayıtları mevcut yani kanıtım hazır bunu ayrıca nereye gösteriyim eer geç kalmışsam anayasa mahkemesi kabul eder mi ? sonsuz saygılarımla sağolun

mehmetkazan Kıdemli (*) Üye

mehmetkazan yazdı:
teşekkür derim umarım itiraz geç kalmamışımdır bu durumda geç kaldıysam bu tür tazminat davalarının idare mahkemesinde açıldını duydum hastane kayıtları mevcut yani kanıtım hazır bunu ayrıca nereye gösteriyim eer geç kalmışsam anayasa mahkemesi kabul eder mi ? sonsuz saygılarımla sağolun

::12 ayrıca itiraz süresi dolmuş ama bana hiçbir tebligat gelmedi bu durumda haklı sebebim var ne yapabilirim ?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Takipsizlik kararına itiraz süresi tebliğden itibaren başlar. Karar size tebliğ edilmediyse tebliğ edilmesini bekleyebilir ve itiraz edebilirsiniz.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Önceki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku