Hakimin yanlış kararıyla cmk görevlerinden mahrum kaldım. • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Yargılama Usulü ve Avukatlık Hukuku Hakimin yanlış kararıyla cmk görevlerinden mahrum kaldım.

Hakimin yanlış kararıyla cmk görevlerinden mahrum kaldım.

Hukuk Mahkemeleri Yargılama Usulü, Duruşma, İspat ve Deliller, İhtiyati Tedbir, Delil Tespiti, Gider Avansı, Yargılama Giderleri, Adli Yardım, Vekalet Ücreti, Temyiz, İstinaf, Tahkim, Avukat Hakları, Avukat Disiplin İşlemleri, Barolar...

eurus Site Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
Cmk dan gelen bir davanın 1. ve 2. duruşmalarına katıldım bu durum mahkeme kayıtlarında da mevcut ancak 3. duruşmaya katılamadım ve mazarette sunmadım. Hakim 3. duruşmada sanık müfafiinin(ben) önceki duruşmalara da katılmaması nedeniyle görevden alınmasına ve yerine yeni müdafiinin atanmasına karar verdi. Baro ile iletişime geçtim disiplinel bir problem yok . Ancak adli yardım ve cmk avukat atanması sisteminden kaydım silinmiş, olay tarihinden sonra bir daha cmk görevlendirmesi gelmedi . Ayrıca cmk sisteminden kaydım silindiğinden dolayı söz konusu avukatlık ücretlerini alamıyorum. Söz konusu para olmamakla birlikte olayın bu hale gelmesi beni epey bir rahatsız etti, işin açıkcası inat ettim bu sorunu çözmek içinde epey uğraştım ancak sonuca ulaşamadım. Meslekte ilk yılım üslubumu ve bilgi eksikliğimi mazur görmeniz dileğiyle lütfen bana yardımcı olur musunuz ? Aynı veya benzer bir durumu yaşayan sayın meslektaş büyüklerim de deneyimlerini paylaşırsa çok müteşekkir olurum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
iyi çalışmalar.

eurus Site Üyesi

Günaydın arkadaşlar, postun üst sıralarda görünmesi için bu mesajı yazdım. iyi çalışmalar

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Bu nasıl bir iştir ki baro bunu hiç inceleme gereği duymadan LİSTEDEN ÇIKARTMIŞ?

www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Yargılama Usulü ve Avukatlık Hukuku